• Regal Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Regal Servisi - Regal Onarımı - Regal Bakımı - Regal Montajı - Regal Teknik Servisi

Regal Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

İleri teknoloji Regal alın, uzun yıllar güvenle kullanın  sloganıyla hareket eden Regal, pazar piyasasında son derece kaliteli ürünlerle kendine yer bulmuş durumda. Her ne kadar kaliteli olsa da, her teknolojik ürünün yıpranma payı ve miat süresi vardır. Zamanı dolunca bazı parçaların değişmesi gerekir ya da düzenli bakım gerektirir. Bu aşamada teknik servis hizmeti sağlayan firmamız devreye girer. 

Firmamızın Teknik Servis Hizmeti Sağladığı Ürünler

Orijinal yedek parça garantisi, profesyonel ve eğitimli uzman kadrosu haftanın 7 günü 24 saat olmak üzere açık müşteri çağrı merkezi ve 1 yıl onarım garantisiyle Regal marka olarak üretilen bütün ürünlerinize teknik hizmet sağlıyoruz. Tamir ve servis hizmetinin yanında montaj işlemleri konusunda da müşterilerine hizmet sağlayan firmamız müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir çalışma prensibi benimsemiştir. Televizyon, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ürünlerin bakım, onarım, teknik destek hizmeti ve her türlü montaj işlemleri için firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

Teknik Servis Ekibimiz

Her biri son derece deneyimli, sertifikalı ve konusunda uzman ekibimizle her türlü teknik servis sorununuza hızlı çözümler getiriyoruz. Özel sertifikalı eğitim programlarından geçen teknik ekibimiz için eğitim ve profesyonelliği ön planda tutuyoruz. Sürekli gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli gelişen ekibimizle müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Ayrıca müşteri destek elemanlarımızla kimi sorununuza telefonla da çözüm getirebilmekteyiz.

Etiket : Regal Beyaz Eşya Servisi, Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Regal Buzdolabı Servisi, Regal Ankastre Servisi, Regal Fırın Servisi, Regal Klima Servisi, Regal Ocak Servisi, Regal Servisi, Regal Servisleri, İstanbul Regal servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA